International Alumni

Celem głównym Programu jest wsparcie uczelni i jednostek naukowych prowadzących kształcenie w rozwoju długofalowych relacji z zagranicznymi absolwentami, wykorzystaniu ich wiedzy i doświadczeń w procesach edukacyjnych oraz budowaniu we współpracy z nimi marki polskich instytucji za granicą. Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej sfinansuje najwyżej ocenione projekty dotyczące w szczególności: wypracowania modelu współpracy z zagranicznymi absolwentami polskich uczelni i jednostek naukowych, budowania długofalowych relacji z zagranicznymi absolwentami oraz kreowania wizerunku polskich instytucji na rynkach międzynarodowych, dzięki współpracy z zagranicznymi absolwentami.

Z wnioskami o finansowanie w ramach Programu mogą występować:

1) uczelnie,

2) jednostki naukowe Polskiej Akademii Nauk,

3) instytuty badawcze,

4) międzynarodowe instytuty naukowe utworzone na podstawie odrębnych przepisów, działające w Polsce.

W przypadku projektów partnerskich wszystkie instytucje wchodzące w skład partnerstwa muszą należeć do ww. kategorii.

Regulamin Programu oraz szczegółowe informacje znajdują po linkiem:

Osoba do kontaktu:

Adam Rowicki, Dział Wsparcia Projektów WUM, tel. +48 22 572 07 20, e-mail: adam.rowicki@wum.edu.pl