Warszawski Uniwersytet Medyczny

Ogłasza nabór doktorantów oraz kadry akademickiej do projektu:

Zapraszamy doktorantów oraz kadrę akademicką zgłoszonych w procedurze aplikacyjnej prowadzonej przez Dziekanaty w dniach 06 - 11.06.2018 r. do potwierdzenia swojego udziału w krótkich formach kształcenia (trwających od 5 do 30 dni) obejmujących m.in:

- aktywny udział w konferencji zagranicznej,
- udział w krótkich formach kształcenia tj. kursach, warsztatach, stażach zawodowych, wizytach studyjnych,
- udział w szkoleniach,
- udział w szkole letniej/szkole zimowej.

Wymagania:

• Status osoby jako doktoranta,
  • Status osoby jako kadry akademickiej,
  • Zgodność zaplanowanych działań z zakresem pracy doktorskiej czy badań naukowych prowadzonych w ramach przewodu doktorskiego,
  • W przypadku kadry akademickiej zgodność wybranych aktywności z zakresem pracy na uczelni.

Procedura kwalifikacyjna:

• Nabór trwa od dnia 09.10.2018 r do dnia 19.10.2018 r.
  • Zgłaszający jest zobowiązany przesłać ankietę rekrutacyjną oraz deklarację na adres: projekty@wum.edu.pl w terminie do 19.10.2018 r.
  • Lista uczestników zostanie ogłoszona 23.10.2018 roku w Dziale Wsparcia Projektów.
  • Kandydaci zakwalifikowani do Projektu zobowiązani będą zawrzeć z Uczelnią umowę uczestnictwa w Projekcie.
  • Dokumentacja zgłoszeniowa (druki do pobrania poniżej)

Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej w ramach Programu PROM - ogłoszenie w pliku PDF (279 KB)

Regulamin Rekrutacji - plik PDF (273 KB)

Ankieta rekrutacyjna - plik word (88 KB)