Oferta międzynarodowych studiów dot. opieki w ostrych stanach kardiologicznych

Warszawski Uniwersytet Medyczny zaprasza do udziału w międzynarodowych studiach dotyczących opieki w ostrych stanach kardiologicznych (International Master in Acute Cardiovascular Care), organizowanym we współpracy z Europejskim Towarzystwem Kardiologicznym, Włoskim Towarzystwem Kardiologicznym, Włoskim Towarzystwem Kardiologii Interwncyjnej oraz Kliniką Kardiologii Uniwersytetu w Catanzaro we Włoszech (Division of Cardiology, Department of Medical and Surgical Sciences, Magna Graecia University, University of Catanzaro, Italy).

Uczestnicy studiów zdobędą wiedzę i umiejętności praktyczne potrzebne w diagnostyce oraz postępowaniu w najczęściej występujących ostrych stanach kardiologicznych.

Termin aplikacji: do 18 lutego 2018.

STRUKTURA STUDIÓW:
- uczestnictwo w wykładach on-line, telekonferencje,
- część praktyczna - do odbycia w każdej instytucji partnerskiej w Europie (lista instytucji jest stale aktualizowana).

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE STUDIÓW

UWAGA:
absolwenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kwalifikowani są na preferencyjnych warunkach finansowych.

Rejestracja: http://boromir.unicz.it/altaformazione/front-end/pages/preiscrizione?master_id=57
(wsparcie techniczne podczas procesu rejestracji: canino@unicz.it)

Przedstawicielem organizatorów, wykładowcą oraz osobą odpowiedzialną za organizacje studiów z ramienia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jest dr hab. n. med. Marek Postuła z Katedry i Zakładu Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej (kontakt e-mail: mpostula@wum.edu.pl)