Wystawa z okazji Dnia Świadomości o Wrodzonej Przepuklinie Przeponowej

19.04.2018 - 30.05.2018
Miejsce:
Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie (I piętro, ul. Żwirki i Wigury 63 A)
Opis:

W ramach wystawy, zaprezentowane zostaną zdjęcia dzieci, którym udało się wygrać z wrodzoną przepukliną przeponową.

Wystawę o godz. 9.00 w dniu 19.04 otworzy Jego Magnificencja Rektor WUM – prof. Mirosław Wielgoś.

Organizatorem wystawy jest Stowarzyszenie Rodziców Dzieci z Wrodzoną Przepukliną Przeponową i Innymi Wadami Wrodzonymi oraz Ich Rodzin „Zuzik” (http://wpp-stowarzyszenie.pl/), które powstało z inicjatywy rodziców i bliskich kilkorga dotkniętych chorobą dzieci.

Przy organizacji wystawy współpracuje Klinika Położnictwa i Perinatologii Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM, której kierownikiem jest prof. Piotr Węgrzyn - Prodziekan ds. Kierunku Położnictwo WNoZ WUM.

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback