Wyróżnienie dla studentów English Dentistry Division

Podczas konferencji naukowej International Medical Students` Conference (IMSC 2018), która odbywała się w dniach 19-21 kwietnia w Krakowie, studenci English Dentistry Division - Dominique Gnatowski oraz Steven Hamati zajęli trzecie miejsce w konkursie prac prezentowanych w ramach kategorii „dentistry”.

Naszych studentów wyróżniono za pracę pt."Quantitative analysis of salivary biomarkers in healthy patients and patients with pancreatic cancer”, która  powstała w ramach działalności koła naukowego przy Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia pod opieką dr. Andrzeja Miskiewicza oraz prof. Renaty Górskiej – kierownika Zakładu Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia.

Na sympozjum mające interdyscyplinarny charakter złożyły się głównie sesje doktoranckie i studenckie obejmujące ponad 30 różnych specjalności lekarskich, ale i tematów z dziedziny farmacji, dietetyki czy nauk o zdrowiu. Obrady odbywały się pod hasłem „Journey Through Medicine”.

Organizatorem IMSC 2018 był Uniwersytet Jagielloński.

Biuro Informacji i Promocji WUM